آموزش استفاده از توییک LocalIAPStore برای هک % 95 بازی ها و برنامه ها در دیوایس های جیلبریک شده

آپدیت : این توییک با جیلبریک ios 7.1.x  نیز سازگار است.

احتمالا اکثر شما دوستان با توییک LocalIAPStore اشنا هستید و میدانید که با این توییک میتوانید موارد پولی درون بازی ها را رایگان بخرید

پس جیلبریک ios 7 این توییک هم برای سازگاری با ios7 اپدیت شد و هم اکنون  در ihackapps اموزش استفاده از ان را که بسیار ساده است برای شما قرار می دهیم.

LocaliAPstore-ihackapps.ir

آموزش :

1) ابتدا وارد سیدیا شوید.

1

2) به قسمت Manage رفته و سپس به Sources بروید.بر روی Edit کلیک کرده و سپس بر روی Add کلیک کنید.

3) این سورس را ادد کنید :
(Repo.biteyourapple.net)

4) صبر کنید تا سورس ادد شود سپس بر روی Return to Cydia کلیک کنید تا به سیدیا باز گردید.

5) به قسمت Search رفته و LocalIAPStore را سرچ کنید و وارد آن شوید.( توییک ها با علامت زرد نشان داده میشوند )

3

6) در قسمت بالا سمت راست بر روی install کلیک کنید.( چون من قبلا نصب کرده ام برای من Modify می آید. )

7) یعد از نصب توییک بر روی restart springboard کلیک کنید و منتظر بمانید تا دیوایس ریبوت شود.

8) حالا به ستینگ رفته و به پایین بیایید.

4

9) بر روی LocalIAPStore کلیک کنید تا به تنظیمات مربوط به این توییک بروید.

10) حالا بر روی enable کلیک کنید تا این توییک فعال شود.

5

11) خوب هم اکنون مراحل نصب توییک تمام شد.حالا به بازی که میخواهید ان را هک کنید بروید.( بطور مثال من من از بازی temple run ) استفاده کردم.

12) بعد از ورود به بازی به قسمت store بازی رفته و به قسمت خرید سکه های بازی بروید.

13) بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.( ببینید 20 دلار قیمتشه :دی )

6

14) حالا صبر کنید…

7

15) حالا پنجره ای بازی میشود که از شما پسورد اپل ایدیتان را میخواهد.بر روی Cancelکلیک کنید.

8

16) و تمام…بسته مورد نظر خریداری شد.

9

حالا برید همه بازی هاتون رو هک کنید :دی

موفق باشید

آموزش استفاده از توییک LocalIAPStore برای هک % 95 بازی ها و برنامه ها در دیوایس های جیلبریک شده

توییک ,بازی ,روی ,کلیک ,حالا ,ها ,بر روی ,کلیک کنید ,این توییک ,کنید تا ,به قسمت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Comparative Education دانلود آهنگ جدید قرآن کریم takstory البان، تعمیرات موبایل #کوهنوردان_آزادصفه فقط برای امروز 17 دی: بهبودی Trista's site leillotaspu venoosgraf